Boek nu een training
BHV training - Arm

IVM nu ook Erkend Trainingcentrum First Aid Network

IVM nu ook Erkend Trainingcentrum First Aid Network

IVM is sinds deze maand Erkend Trainingscentrum voor het First Aid Network (FAN). Organisaties die hun EHBO’ers gecertificeerd hebben volgens de normen van FAN, kunnen de Eerste hulp trainingen nu ook door IVM laten verzorgen. 

First Aid Network ontwikkelt en certificeert eerste hulpcursussen voor een breed publiek. Bij de cursusontwikkeling hanteert FAN de meest recente (inter-)nationale reanimatie- en eerste hulp richtlijnen en de nieuwste didactische inzichten. Dit resulteert in uitdagende en gevarieerde programma’s met een praktijkgerichte aanpak.

FAN werkt samen met geselecteerde trainingscentra en trainers die hoge kwaliteit leveren en over bewezen sterke didactische kwaliteiten beschikken. De kwaliteitsborging gebeurt via audits, bezoeken aan cursussen en doorlopende evaluatie door cursisten.

Wij staan voor je klaar

Heb je vragen of wil je weten wat wij voor jou of je organisatie kunnen betekenen? Neem gerust contact met ons op!

Crisiscommunicatie
Afdeling

Verkoop

Onze collega's van de afdeling verkoop helpen je graag verder.

Gerelateerde artikelen

Artikel bekijken
bekijken
17-03-2025 IVM voor tweede jaar op rij verkozen tot Beste Opleider van Nederland

IVM is opnieuw uitgeroepen tot Beste Opleider van Nederland in Arbo & Veiligheid dankzij uitstekende cursistenreviews.

Artikel bekijken
bekijken
13-05-2013 IVM maakt al 25 jaar werk van veiligheid

IVM viert 25 jaar als partner in veiligheid met advies, training, opleiding en detachering door heel Nederland.

Artikel bekijken
bekijken
20-06-2022 IVM gebruikt uniek reanimatiehulpmiddel van SimCPR

IVM traint als eerste BHV-opleider in Nederland met de innovatieve reanimatiepolsband SimCPR.